Вівторок, 23 квітня

Відтепер військових поліцейських навчатимуть у Львові

У Львові, в новоствореному навчальному центрі Військової служби правопорядку відбулася урочиста церемонія відкриття курсу «Застосування сили». З напутніми словами до слухачів звернулися заступник начальника Головного управління Військової служби правопорядку ЗС України полковник Василь Максименко, представники делегації військових поліцейських з Канади.

SONY DSC

Як зазначив у своєму зверненні до присутніх полковник Василь Максименко розбудова Українського війська відбувається за активної підтримки міжнародних партнерів та у відповідності до стандартів НАТО.

– Ось і канадські інструктори долучилася до литовських колег, які вже навчають наших військовослужбовців аспектам охорони важливих осіб та об’єктів. За два роки нашої співпраці реалізовано чимало вдалих задумів, а головне – створено цей навчальний центр та підготовлено кадровий ресурс, який стане фундаментом нового спеціального правоохоронного органу з підтримання правопорядку в Збройних силах України – Військової поліції. Наразі проект Закону України «Про Військову поліцію України» проходить процедури міжвідомчого погодження.

Також він розповів про те, що певна кількість слухачів, які отримають нові знання та навички в межах цього курсу залишаться інструкторами в навчальному центрі, а решта – посядуть штатні посади в структурних підрозділах служби.

Наголосив на тому, що підтримка партнерів стосується широкого спектру питань: «… це і фінансова підтримка навчального процесу, і адаптація учбових програм до реалій сьогодення. Все робиться для того слухачі, в підсумку, отримали якісну базову і фахову поліцейську підготовку».

SONY DSC

Для того аби майбутні інструктори змогли навчати своїх підопічних адекватному реагуванню на сучасні ризики та загрози під час виконання службових обовязків вони вичатимуть низку спеціальних дисциплін. Власне, упродовж наступних тижнів шістнадцять українських правоохоронців вивчатимуть методику дій у типових та екстремальних ситуаціях під час виконання службових обовязків на мирній території та в районах проведення бойових дій, а саме – як досягається виконання законних вимог військового правоохоронця. Окрім того з ними проводитимуть заняття з  тактичної медицини, питань дозованого застосування сили, досудового розслідування, тактико-спеціальних дій особового складу в складі підрозділу. Вивчатимуть також аспекти безпеки та виживання, тактику оборони, методи оборони та контролю зброї, покращать індивідуальне володіння вогнепальною зброєю.

Варто зазначити, що навчальну програму курсу було розроблено спільними зусиллями експертів Військової поліції та Департаменту розробки методично-навчальних планів збройних сил Канади та представників Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: