Понеділок, 17 червня

Відтепер учні молодших класів Львова щодня ходитимуть на прогулянки

Відтепер учні молодших класів львівських шкіл щодня в межах навчального процесу ходитимуть на прогулянки. Прогулянки будуть проводити за будь-якої погоди.

Джерело: Lviv1256.

«У львівських школах запроваджується проєкт «Гайда на прогулянку». Тепер учні початкових класів кожного дня будуть ходити на вулицю на прогулянку, незалежно від погодних умов. Нам всім подобаються гарні відео, де за кордоном так роблять, але ми легко можемо це втілили і в наших навчальних закладах.

Ми ініціювали цю ідею і просимо керівників шкіл підтримати її. Кожна школа може цей процес організувати, трішки скоригувавши розклад. Також просимо батьків нас у цьому підтримати та дати дітям до школи парасольки, теплий одяг, взуття», – розповів під час брифінгу Андрій Закалюк, керівник управління освіти Львова.

Начальник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк розповів про нововведення в школах в другому навчальному семестрі. Електронні олімпіади, пластовий рух у школах і спортивні та інтелектуальні ліги чекають на школярів у 2023 році.

У львівських школах спільно з управлінням спорту запроваджуватимуть шкільні ліги. Вони охоплюватимуть три види спорту: мініфутбол, баскетбол та волейбол. Вже у лютому розпочнуться відбіркові ігри, які спершу пройдуть на районному рівні, а потім – міському. Окрім цього, буде запроваджено інтелектуальні змагання для тих, хто хоче позмагатись не силою, а знаннями.

На базі електронного щоденника відтепер будуть проходити місцеві онлайн-олімпіади КІТ – квести і тести. Концепція олімпіад буде розроблена компанією «НІТ» (Навчання і Технології) спільно з управлінням освіти Львівської міської ради.

Також управління освіти планує інтегрувати пластовий рух в освітнє середовище. Разом із організацією скаутів «Пласт» буде розроблено план по залученню школярів до ідей пластового руху, щоб більше дітей мали змогу долучитись до соціального, фізичного, духовного та емоційного розвитку разом з вихованцями та волонтерами Пласту.

Окрім впровадження освітніх та спортивних програм, в школах будуть проведені ремонтні роботи, а також відкриття нових. Зокрема, розпочався ремонт у великому корпусі школи №80 на вул. Героїв Крут та будівництво нової школи на вул. Під Голоском.

«Особлива увага у новому навчальному семестрі буде сконцентрована на учнівському самоврядуванні, щоб діти могли навчитись брати на себе відповідальність, брали участь у змінах у школі. Школи повинні залучати дітей до самоврядування і дослухатись до їхніх ідей та порад. Ця синергія та співпраця між вчителями, батьками та учнями точно принесе користь всім», – коментує начальник управління освіти Львівської міської ради Андрій Закалюк.

В свою чергу Львівська міська рада розробляє нову модель стосунків батьків зі школою, щоб батьки брали більше участі в житті школи та їхніх дітей. За словами Андрія Закалюка, добре налагоджена комунікація між батьками і школою здатна краще організувати освітній процес.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.