Відкриття школи в районі Нового Львова. Як навчають у КМДШ

Щоб дитина вміла в майбутньому використовувати шкільні знання, сформувалася як особистість, здатна приймати сміливі рішення, працювати в команді, адаптуватися до змін – мрія всіх батьків та фокус діяльності мережі приватних шкіл КМДШ.

Вже у вересні 2020 відкриття нової школи КМДШ в районі нового Львова, на вул. Угорській,14.

Як навчають в КМДШ

Тут не обтяжують дітей складною теорією, відірваною від реальності, а дають можливість учням самостійно отримати досвід у тій чи іншій сфері. У школі використовують сучані підходи, що вражають ефективністю вже  8 років діяльності мережі.

Інтегровані заняття

Відкриття школи в районі Нового Львова. Як навчають у КМДШ

Вміти сприймати явища та процеси цілісно, бачити взаємозв’язок між ними, якісно опрацьовувати великі потоки інформації – одне з головних завдань школи. Тут застосовують один з підходів під назвою «інтеграція», коли дисципліни вивчають у тісному взаємозв’язку – математика+фізика; хімія+фізика; математика+музика тощо.

Практика та проектна діяльність

Відкриття школи в районі Нового Львова. Як навчають у КМДШ

Д.І. Менделєєв зазначав: «Теорія, що не перевіряється досвідом, при всій красі концепції втрачає вагу, не визнається; практика, яка не спирається на зважену теорію, виявляється в програші та збитку».

У КМДШ учні зафіксовують нові знання за допомогою практики – наукових дослідів, експериментів. Не просто дізнаються про різні професії, а й випробовують себе в ролі тих чи інших фахівців; не просто вчать, що таке бюджет, а створюють віртуальні компанії, працюють над бізнес-планом, розраховують витрати та прибуток, відвідують реальні підприємства.

Хвильові занурення

Відкриття школи в районі Нового Львова. Як навчають у КМДШ

Навіть доросла та досвідчена людина краще засвоює новий матеріал, коли він підкріплений конкретними прикладами та практичним досвідом. Що вже казати про дітей.

Діти повинні вміти застосовувати знання у житті та у майбутній професії. Тому практика має розпочинатися не в університеті, а вже з 1 класу.

Саме тому в КМДШ у молодшій школі використовують метод хвильових занурень – коли впродовж місяця учні вивчають якусь тему через призму всіх навчальних дисциплін.

Наприклад, одна з шкільних хвиль мала назву «Анатомія книги». Протягом місяця діти досліджували якусь книгу – створювали інфографіки про використання певних слів, писали та ілюстрували власні книги; читали та інтерпретували літературні твори; створювали рекламні кампанії, спрямовані на просування тієї чи іншої книги; брали участь у прес-конференції з авторами та письменниками.

Ціннісне середовище

Відкриття школи в районі Нового Львова. Як навчають у КМДШ

Мета школи – не лише дати якісні практичні знання, а й допомогти дитині зростати впевненою особистістю, яка буде здатна творити цікаве майбутнє. Без критичного та креативного мислення, без вміння адаптуватися до змін неможливий прогрес – як професійний, так і особистісний. Тому в школі багато уваги приділяють розвитку цих компетентностей та створили справжнє ціннісне середовище. Вся команда та учні знають, що головними цінностями школи є відповідальність, креативність, розвиток, повага та взаємодія.

Вже у вересні 2020 відкриття нової школи у районі Нового Львова, на вул. Угорській, 14.

КМДШ запрошує батьків та учнів на ознайомчу зустріч. Дізнатися більше про підходи до навчання та зареєструватися на зустріч можна за посиланням.

* Партнерська публікація

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.