Від завтра у Львові починаються міжнародні змагання стрільби з лука “Золота осінь – 2015”

w2cojpii44695Львів для стрільби з лука є історичним містом, адже саме тут у 1931 році було створено Міжнародну федерацію стрільби з лука (FITA). Саме у Львові відбувся і перший чемпіонат світу, саме у Львові народилася, мешкає, вчиться, працює найбільша кількість титулованих лучників України, чиї імена назавжди залишилися в історії цього виду спорту, як чемпіонів та рекордсменів світу та Європи ще з часів, коли стрільба з лука робила перші кроки на світовій арені.

Відповідно до плану заходів Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA-FITA) та календарного плану спортивно-масових заходів Міністерства молоді та спорту України на 2015 рік, на стадіоні навчально-спортивної бази Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» 7-12 вересня 2015 року відбудуться 52-і міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь – 2015».

Цей турнір є одним з найдавніших спортивних змагань, який з 1964 року проводиться саме у Львові і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби з лука. Адже завдяки саме таким спортивним заходам підвищує свою майстерність перспективна молодь, з якої формується резерв збірної команди України.

Учасниками змагань за півстоліття були сотні відомих сучасних Робін Гудів, учасники Олімпійських ігор, чемпіонатів світу та Європи, які щороку показують високі результати та тішать уболівальників новими рекордами.

Для участі у змаганнях «Золота осінь 2015» очікується понад 200 лучників, які представлятимуть команди: Азербайджану, Республіки Польщі, збірні 11 областей України та м. Києва. На іноземних гостей очікує цікава екскурсія по місту на «Чудо-поїзді», який є своєрідною візитівкою міста Лева.

Цей турнір є основним рейтинговим змаганням лучного сезону України 2015 року, котрі внесено до міжнародного календаря Всесвітньої федерації стрільби з лука (WA).

Важливою метою цих змагань є прагнення Львівщини до включення Міжнародного турніру «Золота осінь» до світового рейтингу, що значно розширить географію учасників та підвищить статус змагань.

Організаційний комітет: Міністерство молоді та спорту України, Львівська обласна державна адміністрація, Львівська міська рада, Федерація стрільби з лука України, відділення НОК України у Львівській області, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівська обласна федерація стрільби з лука, обласна організація ФСТ «Динамо» України.

До організації змагань залучені інші структурні підрозділи Львівської обласної державної адміністрації та представники служб інших Міністерств:

– департамент охорони здоров’я облдержадміністрації;

– Львівська державна телерадіокомпанія;

– Львівська торгово-промислова палата;

– відділ прес-служби облдержадміністрації;

– головне управління МВС України у Львівській області;

– управління ДСНС України у Львівській області;

– Західне регіональне управління державної прикордонної служби України;

– Львівська митниця та інші.

 

Урочисте відкриття змагань відбудеться 8 вересня 2015 року о 12.30 год.  на стадіоні навчально-спортивної бази обласної організації ФСТ «Динамо» за адресою: м. Львів, вул. В. Янева, 10.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.