Понеділок, 5 грудня

Від завтра дві львівські вулиці стануть вільними для проїзду трамваїв

На двох вулицях у Львові паркуватися тепер заборонено. Йдеться про вулицю Богдана Хмельницького та Чупринки. Там вузька ділянка і через припарковані авта постійно збиралися затори.

На місці обох проблемних місць встановлять знак «Зупинка заборонена» та нанесуть біля бордюру жовту розмітку, яка також забороняє зупинку. Поліція ж матиме змогу штрафувати недобросовісних автомобілістів.

На перетині вулиць Чупринки та Київської щодня ніде трамваю проїхати. Постійні затори через халатних водіїв б’ють по кишені комунального підприємства «Львівелектротранс».

«Тут досить часто через неправильне паркування виникають простої трамваїв, іноді пасажирам трамваїв навіть доводиться заштовхувати машину, щоб звільнити проїзд для трамваю, а кожна хвилина простою – це є дискомфорт для пасажирів і збитки для нашого підприємства», – повідомляє речник «Львівелектротрансу» Антон Лягушкін.

Незабаром паркувати автомобілі тут буде заборонено. Водії насолоджуються останною можливістю постояти на вузькій ділянці. Автомобілісти ж такої ініціативи не підтримують.

«Мені буде шкода. Не буде куди ставити машин, трамвай дуже близько і впринципі, якшо би вони альтернативу нам запропонували, а так дуже важко», – каже водій.

На вулиці Богдана Хмельницького ситуація ще складніша. Володимир Забавський найактивніший із львівських водіїв трамваїв. Бореться із горе-паркувальниками всіма можливими методами.

«Дистанція там доходить до того, що там можуть між трамваями і машиною провести лист паперу, фактично ми черкаємо дзеркала, бокові дверцята і ручки», – говорить водій трамвая.

У місті вирішили – лише заборона паркування на вузьких ділянках – єдиний дієвий метод. За тиждень і на Богдана Хмельницького і на вулиці Чупринки має висіти знак «Зупинка заборонена» підкріплений жовтою розміткою біля бордюру для більшої певності.

zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.