Від Львова до Жовкви планують облаштувати суцільну велодоріжку

Від Львова до Жовкви планують облаштувати суцільну велодоріжку. Вона пролягатиме через Куликів та створить альтерантивний безпечний шлях добирання та водночас розвантажить дорогу.

ДжерелоTvoemisto.tv

Жовківська громада вже офіційно прийняла таке рішення на сесії міської ради. Три громади написали звернення до ЄБРР, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України та ЛОВА, які відповідають за ремонт дороги міжнародного значення М-09 на ділянці Львів-Рава-Руська. Цей ремонт передбачає облаштування велодоріжок, щоправда лише фрагментарних.

«Вже зараз на цій ділянці дороги є активний велосипедний рух. Щодня до Львова власним або громадським транспортом їде кілька десятків тисяч людей. Тож облаштування велоінфраструктури створить альтерантивний безпечний шлях добирання та водночас розвантажить дорогу», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що до 2033 року у Львівській громаді планують облаштувати щонайменше 150 км велодоріжок та сміг для велосипедистів. Це дозволить з’єднати між собою всі ділянки велосипедної мережі в межах міста.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.