Ветерани спорту Львівщини вибороли 8 нагород в Устриках Долішніх

Ветерани спорту Львівщини вибороли 8 нагород в Устриках Долішніх27 червня ц.р. у м. Устрики Долішні (Польща) в парку “Pod Dębami” завершився відкритий чемпіонат Бещад зі скандинавської ходьби.

Перед початком змагань правильну продемонстрував техніку ходьби та протлумачив основні правила змагань віце-чемпіон світу Марцін Міхалец.

На урочистому відкритті та церемонії нагородження з привітальним словом виступили представники мерії Устриків Долішніх та головної суддівської колегії змагань.

Загалом у відкритому чемпіонаті взяли участь близько 100 спортсменів, які змагались на дистанції 5 км, 1 км у різних вікових групах: від 18 років та старші.

Ветерани спорту Львівщини вибороли 8 нагород в Устриках ДолішніхЛьвівську область на змаганнях представили члени асоціації ветеранів спорту Львівської області:

11. Янюк Валерій (1955 р.н.).

Загалом ветеранам спорту Львівщини вдалося вибороти 3 золотих (Заліско Оксана, Крупський Василь, Фаріон Іван), 2 срібних (Стадник Ольга, Гвоздецький Леонід) та 3 бронзових (Островська Марія, Янюк Валерій, Веклич Олена) медалей чемпіонату!

Переможців та призерів змагань нагородили медалями, грамотами, кубками та пам’ятними призами від організаторів змагань.

Ольга Козій, обласний центр “Спорт для всіх”