Ветерани Львівщини успішно виступили в низці всеукраїнських та міжнародних змагань

ветерани спортуЦими днями завершилася низка змагань національного та міжнародного рівня за участю ветеранів спорту.

Так, у м. Барі Вінницької області відбулися змагання на Кубок України з поліатлону (на лижоролерах) серед молоді та ветеранів. У змаганнях серед ветеранів взяло участь понад 60 спортсменів з п’яти областей України: Вінницька, Львівська, Київська, Луганська та Сумська області. Програма змагань передбачала перегони на дистанціях 5 км та 10 км. Львівщину на цих змаганнях представляло двоє спортсменів-ветеранів: М. Сипливий та І. Мельник, яким вдалося вибороти ІІ місце у загальнокомандному заліку з результатом 3 441 очко.

А на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Біле озеро» (Рівненська область) успішно відбувся ІІІ Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді серед ветеранів спорту, присвячений Дню незалежності України. У турнірі взяли участь більш ніж 200 ветеранів з України, Росії, Туреччини. В своїх вікових категоріях спортсмени Львівщини вибороли такі місця:

Островська Марія       – І місце, встановивши рекорд України на відкритій воді (дистанція 1 600 м);

Голуб Ніна                   – І місце;

Колодко Мирон           – І місце;

Комов Олександр        – ІІ місце;

Хомин Володимир      – ІV місце.

Наприкінці серпня самбісти-ветерани Львівщини у фінальних змаганнях VІ літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з боротьби самбо вибороли ІІ загальнокомандне місце. Змагання проходили у селі Кароліно-Бугаз Одеської області та зібрали близько 150 спортсменів з 13 областей.