Вчитель зі Львова переміг в освітньому конкурсі та виграв мільйон гривень

23-річний львівський вчитель Петро Сітек переміг у номінації «Молодий вчитель» національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2023 та виграв мільйон гривень на реалізацію своєї освітньої мрії. Про це повідомляє громадська спілка «Освіторія», яка проводить цей конкурс.

Джерело: ZAHID.NET.

Петро Сітек викладає у приватній львівській Школі вільних та небайдужих від холдингу «!Фест»

Як вказано у повідомленні «Освіторії», за новітні підходи у викладанні з елементами лідерства та менторства національна премія Global Teacher Prize Ukraine відзначила 23-річного Петра Сітека зі Львова. Вчитель викладає у приватній львівській Школі вільних та небайдужих від холдингу «!Фест». Петро Сітек викладає дебати і менторство, які, на його думку, є важливими у формуванні особистості учня.

«Ми повинні змінювати наші підходи до освіти. Сконцентруватися на тому, яких особистостей ми допомагаємо формувати. А не на знаннях, які вони здобувають. Оскільки в цій справі головне надихнути, і тоді вже ніхто не зможе зупинити людей, які хочуть здобути знання. Я вірю, що саме освіта здатна змінити світ», – зазначив педагог у своїй заявці.

Відзнаку вчителю Петру Сітеку вручала особисто перша леді України Олена Зеленська. Переможець у номінації «Молодий вчитель» отримав грант від організації на мільйон гривень на втілення своєї освітньої мрії. Цією відзнакою партнер Global Teacher Prize Ukraine — міжнародна організація Finn Church Aid, яка впроваджує в Україні проекти підтримки сектора освіти для забезпечення безперервного доступу до навчання та інновацій, дякує всім учителям, що представляють нове покоління освітян.

«Віра – це найменша, але водночас одна з найважливіших речей, які ми можемо дати іншим людям. І це і є про небайдужість. Крок за кроком, від очей, які горять в учнів, до мрій, які здійснюються і зараз змінюють світ. Тому буйно мрійте, вірте в себе та інших, і спільно ми зможемо зробити цю країну і світ краще», – звернувся до освітян Петро Сітек під час вручення нагороди.

Global Teacher Prize Ukraine — це щорічна національна премія за аналогією зі світовою Global Teacher Prize, місія якої — підкреслити важливість педагогів в Україні. Національну премію Global Teacher Prize Ukraine заснувала ГС «Освіторія» у 2017 році.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.