п`ятниця, 29 березня

Ватерполісти «Динамо» з перемоги стартували на турі у Києві

Ватерполісти львівського «Динамо», діючі чемпіони України, з перемоги стартували на четвертому турі чемпіонату України, що розпочався у Києві.

Команда Ігоря Зінкевича з рахунком 15:5 обіграли Одеську національну морську академію. Серйозну заявку на перемогу «динамівці» зробили у другому та третьому періодах, у яких святкували перемоги з рахунками 3:0 та 4:1 відповідно.

Завтра, 4 березня, гравці «Динамо» зіграють одразу два матчі – проти збірної Маріуполя та головного конкурента у боротьбі за золоті медалі харківського «Слобожанця».

«Хоч ми і перемогли, реалізація гольових моментів бажає бути кращою, – каже після гри Ігор Зінкевич, головний тренер «Динамо». Непогано ми зіграли у другому та третьому періодах, у яких фактично зняли питання про переможця матчу. У четвертому період матч догравали наші молоді гравці».

«Динамо» (Львів) – ОНМА (Одеса) – 15:5 (1:1, 3:0, 4:1, 7:3)