Василь Вірастюк відвідає львівський фестиваль екстремальних видів спорту

Yarych Street Fest та Василь Вірастюк із командою5 липня відомий силач Василь Вірастюк приїде до Львова, щоб взяти участь у фестивалі екстремальних видів спорту “Yarych Street Fest”. Компанію йому складуть світові чемпіони зі стронгмену Сергій Конюшок та Володимир Рекша, а також богатирі з усієї України.

Василь ВірастюкУ перші вихідні липня Львів прийме найспортивнішу подію року – Фестиваль вуличних та екстремальних видів спорту «Yarych street fest». В одному місці зберуться шанувальники стрітболу, стронгмену, прихильники активних видів спорту та здорового способу життя. Спробувати себе в екстремальних видах спорту разом з професіоналами зможуть усі охочі.

“Багато молоді бачить спорт чимось далеким, не дотичним до себе. Десь там далеко живуть спортсмени, яким пощастило із тренерами, із фізичними даними, які досягли чогось у житті. Однак це не так. Мета фестивалю – показати, що спортивне життя набагато ближче, аніж здається. Є багато однодумців, є багато можливостей, потрібно лише бажання, поштовх до дії. Ми залучаємо відомих спортсменів, ми залучаємо різні яскраві види спорту, і сподіваємось, що Yarych Street Fest стане таким поштовхом до активного життя”, – розповіла Оксана Казанчук, представник компанії “Ярич”, генерального партнера події.

Yarych5 липня у Львові, в рамках фестивалю екстремальних видів спорту “Yarych Street Fest”, відбудеться парний чемпіонат України зі стронгмену. В запеклому протистоянні зійдуться богатирі з Івано-Франківська, Києва, Запоріжжя, Дніпропетровська та Львова. Судитимуть змагання найсильніші люди планети – Василь Вірастюк, Володимир Рекша та Сергій Конюшок.

“Ми намагаємося донести молодим людям, що для того, щоб змінити своє життя, потрібно просто почати: записати на спортивну секцію, в тренажерний зал чи просто з друзями займатись на вулиці. І ми впевнені, що спілкування зі стронгменами, з кумирами, можливість побачити на власні очі чого вони досягли – усе це лише укріпить бажання розвиватись та досягати вершин”, – розповів Юрій Огоновський, співорганізатор фестивалю «Yarych Street Fest».  

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.