Вас важко ненавидіти, вас зневажають, – блогер

«Сотні мільйонів доларів США готівкою, колекції годинників на мільйони доларів, винні погреби з пляшками за ціною однокімнатної квартири, картини – надбання світового мистецтва, яким місце в національних музеях, монети, скульптури, десятки будинків з площами палаців, квартири розміром більше резиденцій глав держав у яких ми клянчимо гроші, десятки супер дорогих автомобілів…»

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав засновник фонду «Рух молоді» Володимир Полочанінов.

засновник фонду «Рух молоді» Володимир Полочанінов«В країні, де немає нормальної дитячої лікарні, ні європейського рівня школи, немає ні одного людського університетського кампусу.

У країні – де чемпіонат з футболу можна зіграти за два тури, а з хокею особливо і грати нормально ніде.

У країні з убогими бібліотеками і розграбованими музеями.

У країні – де воїни АТО і пенсіонери повинні платити військовий збір і де прожитковий мінімум знаходиться сильно нижче рівня бідності за всіма індикаторами ООН.

В країні, де ніхто не винайшов Айфон, ніхто не створив Майкрософт, ніхто не виробляє Мерседес, де немає найвищої будівлі в світі або самої сучасної траси формули один.

У країні – де кращі спортсмени у світі можуть бути тільки серед інвалідів тому, що кожен день борються за життя як за медалі на олімпіаді.

В країні, де за 25 років не зняли не один світовий шедевр, не написали бестселер, не створили робота, унікальний матеріал або ліки.

В країні, де 90% молоді мріє емігрувати, а старі нормально поїсти.

У країні – де волонтери за останні гроші і добровольці, ризикуючи життям зберегли незалежність.

У цій країні такі багаті і такі марні люди? у владі!

Хто ви, тварюки?! Ви сподіваєтеся жити вічно?! Вам три пляшки вина або один годинник здаються важливішими за шкільний стадіон або життя онкохворої дитини?

Вам картини важливіше голодних і обірваних солдатів на передку?!

У вас на дрібні витрати вдома в тумбочці пенсія роботяги за 200 років?

Так ви дбаєте про свій народ який дозволив вам дебілам, покидькам і неукам все це мати?!

Я не знаю такої віри, яка могла б врятувати від гніву людського і Божого.

Ви настільки незначні, що вас навіть важко ненавидіти, вас зневажають всі нормальні люди, які все ще є в Україні, і мені щиро шкода ваших дітей і онуків», – завершив автор.

zik.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.