Вівторок, 28 травня

В які дні на кордонах з Польщею найбільші черги

Потік громадян, які перетинають кордон України, значно зріс. Більш ніж половина пасажиропотоку припадає на українсько-польську ділянку, водночас кількість охочих перетнути кордон зростає з п’ятниці по понеділок. Про це повідомила Держприкордонслужба — передає Tvoemisto.tv.

«Через це перед пунктами пропуску можуть виникати накопичення осіб та транспорту. Щоб не простоювати у чергах рекомендуємо громадянам за можливості обирати маршрути через пункти пропуску, які менш завантажені: «Смільниця», «Грушів» і «Угринів» або перетинати кордон у дні, коли пасажиропотік менший», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, в Держприкордонслужбі відзначають тенденцію значного зростання потоку громадян, які перетинають кордон України.

«За липень кордон України перетнуло на близько 600 тисяч осіб більше ніж за червень, а кількість українців, які повертаються, більша ніж тих, хто виїжджає. Загалом у липні Держприкордонслужбою оформлено пропуск через кордон з країнами ЄС та Молдовою понад 3,8 млн осіб. Для порівняння, цей показник на близько 1 мільйон осіб вищий, ніж у травні», – повідомляють прикордонники.

Частка українців серед осіб, які перетинають кордон, складає понад 85%. Переважно це жінки, діти, літні люди.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.