Субота, 26 листопада

В Україні буде траса, яка з’єднає Львів і Херсон

doroga4Сучасну магістраль почнуть будувати вже наступного року. Про це повідомляють у Міністерстві інфраструкрури України.

Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, – інформує РБК-Україна. “Цього року ми повинні провести тендерні процедури і наступного року розпочати будівництво великої європейської магістралі, яка з’єднає Львів і Херсон”, – розповів міністр. “Транзит йде зараз з наших південних портів в західну Європу, в Європейський Союз. Саме для цього і будується ця дорога”, – додав він.

Омелян також розповів про проведений у 2016 році ремонт на дорогах України. “Цього року маємо 19 млрд гривень, яких нам вистачило на орієнтовно 1000-2000 кілометрів доріг, капітально їх відновити і зробити так званий ямковий ремонт в 60% по всій країні. Якщо нам вдасться отримати подвоєну суму – ту, яку обіцяє прем’єр-міністр, ми зможемо почати системне будівництво в Україні”, – зазначив міністр.

Нагадаємо, у березні представники країн Європи підписали декларацію про будівництво спільної дороги Via Carpatia («Карпатський шлях»). У майбутньому нова траса з’єднає північ та південь Європи.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.