п`ятниця, 10 квітня

В Стрийському парку помітили скульптури піонерів (фото)

У п’ятницю, 19 липня, львів’яни оприлюднили у соцмережах фотографії двох скульптур піонерів, які з’явилися зранку на головній алеї у Стрийському парку.

Як з’ясувалось, ці скульптури є інвентарем фільму «Інший Франко», який сьогодні знімають у парку.

Дві білі скульптури піонерів з’явилися у Стрийському парку зранку, 19 липня. Перехожі одразу звернули на комуністичні скульптури увагу та почали викладати фото у Facebook.

Користувачі соцмереж висловили відверте здивування присутності скульптур піонерів у парку. Однак, як з’ясувалось, вони є інвентарем для зйомок кіно.

В Стийському парку помітили скульптури піонерів

Зокрема директорка Стрийського парку повідомила ZAXID.NET, що на території парку зараз знімають фільм «Інший Франко». А скульптури піонерів – це інвентар, який використовують для зйомок. Після завершення зйомок скульптури заберуть.

Раніше ZAXID.NET повідомляв, що біографічна драма «Інший Франко» розповість про молодшого сина Івана Франка – Петра. Петро Франко – засновник Пласту, він започаткував авіацію в Галицькій Армії. Режисером фільму є Ігор Висневський, продюсер – Дмитро Кравченко. Для режисера Ігоря Висневського фільм «Інший Франко» стане повнометражним дебютом.