В Офісі президента відреагували на скандальне весілля у Львові (відео)

“Вони живуть в іншому вимірі” — так на львівське весілля експрокурора Ростислава Ільницького і колишньої працівниці ДБР Роксолани Москви відреагував радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк.

Джерело: Dailylviv.com.

Фото до новини

“Це неадекватність емпатійного типу, коли ти не спроможний зрозуміти, в який час ти живеш, де ти живеш і як поруч з тобою живуть люди. Людина має це відчувати.

Це наслідок того, як вона виховувалася, як вона звикла жити, в якому середовищі вона живе, з ким спілкується, як рідні до цього ставляться. Якщо рідні це толерують, людина буде так себе поводити.

 

Це стосується  не тільки весілля. Це стосується людей, які працюють на відповідних посадах  і стають мільйонерами під час війни. Це стосується людей, які під час війни можуть спокійно піти в нічні клуби. 

Це – величезна війна, яка потребує, щоб країна відповідно себе поводила і з точки зору моралі”, – наголосив Подоляк.

Нагадаємо, колишній прокурор Ростислав Ільницький відгуляв дводенне розкішне весілля з експрацівницею львівського ДБР Роксоланою Москвою у п’ятизірковому комплексі Emily Resort, що поблизу Львова.

7 та 8 жовтня прокурори, колишні працівники правоохоронних органів, ДБР, податкової та депутати розважалися на цьому святі життя,

Після весілля експрокурору Ільницькому вручали повістку.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.