Понеділок, 4 березня

В неділю у Львові не курсуватимуть трамваї, тролейбуси їздитимуть зі змінами в маршрутах

Цієї неділі, 29 жовтня у Львові не їздитимуть трамваї. Правда, обіцяють такі незручності до 14.30.  Все через напівмарафон, який пройде у місті.

Лише трамвай №8 курсуватиме за скороченим маршрутом: Академія Мистецтв – вул. Вернадського.

«У зв’язку із проведенням Міжнародного легкоатлетичного пробігу «Львівський напівмарафон 2017», у суботу та неділю (28-29 жовтня), міський електротранспорт курсуватиме за зміненим маршрутом.

Зокрема, тролейбус №13 курсуватиме від ТЦ «Форум» до кінцевої зупинки на вул. Грінченка.

Також дещо зміниться маршрут тролейбусів №2, 7, 9, 10, 12. Кінцева тролейбусних маршрутів №2 та №10 буде на вул. Ангеловича, а кінцева зупинка тролейбусів №7 та №12 буде на пл. Кропивницького.

Трамваї у неділю, 29 жовтня, не курсуватимуть до 14.30 год. Лише трамвай №8 курсуватиме за скороченим маршрутом: Академія Мистецтв – вул. Вернадського.

Повноцінний рух усіх трамвайних маршрутів відновиться після 14.30 год в неділю», – повідомив Іван Бондар, начальник відділу інформації ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, у неділю, 29 жовтня, у Львові відбудеться масштабна бігова подія – GRAND PRIX LVIV HALF MARATHON 2017. Другий за ліком Львівський півмарафон збере близько 2 100 учасників. До спортивного свята може долучитися кожний, варто лише обрати одну із дистанцій. Цього року організатори події, компанія Run Ukraine, пропонують традиційні індивідуальні дистанції: 21; 10; 5 або 2 км. Забіг на 2 км буде благодійним. 50% від стартового внеску учасників цього забігу будуть направлені на придбання спортивного протезу для героя мультимедійного проекту «Переможці», завдяки якому відбувається регулярна підтримка ветеранів АТО. Однойменний забіг є продовженням серії стартів «Переможці», що відбувалися протягом року у Києві, Дніпрі, Одесі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.