В Національному музеї у Львові відбудеться проект “Мистецтво українського Бароко”

IMG_0161У рамках програми “Обери музей свого настрою” в Національному музеї у Львові відбудеться проект “Мистецтво українського Бароко”

У цей день відвідувачі нашого музею поринуть в урочисто-піднесену атмосферу епохи Бароко з її вишуканістю, фантастичною колористикою та гармонійною декоративністю.

Під час лекції “Український бароковий іконостас”
можна буде почути історію створення Жовківського та Богородчанського іконостасів. Також наші гості дізнаються про тривалу мандрівку Богородчанського іконостасу з церкви Воздвиження Чесного Хреста у Скиті Манявському до виставкових залів нашого музею, оглянуть барокові пам’ятки у наших експозиційних залах.
Лекцію виголошуватиме – мистецтвознавиця, старший науковий співробітник відділу давньоукраїнського мистецтва НМЛ ім. А.Шептицького Роксоляна Косів.

Наші юні поціновувачі мистецтва, під час гри
«Знайомство з Бароко», також у цікавий спосіб довідаються про особливості українського барокового іконопису, оглянуть пам’ятки у нашій експозиції та спробують відтворити побачені шедеври.

А на завершення усі разом матимемо змогу насолодитись шедеврами барокової музики у виконанні сопілкового консорту «Dudalis Junior».

Акція відбуватиметься 3 червня, у п’ятницю, о 17.00.

Адреса: Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького, пр.Свободи,20

Вхід для дітей, школярів та студентів – безкоштовний.

Вартість вхідного квитка для дорослих – 20 грн:

Детальніша інформація за тел.: 235 88 56, (067) 901 93 64

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.