Субота, 26 листопада

В історичному ареалі Львова зведуть будинок на місці забудови 1920 року

Йдеться про ділянку, що розташована в центральній частині Львова, поблизу перехрестя вулиць Городоцької і Шевченка.

На вулиці Хорватській, 11 у Львові планують звести шестиповерховий житловий будинок на місці забудови 1920 року. Будівництво житлового будинку передбачає вбудовані приміщення громадського призначення та підземний паркінг, пише Твоє місто.

Крім того, забудовник має виконати роботи з благоустрою території на вул. Хорватській від вул. Шевченка з північної сторони. Містобудівні умови та обмеження виконавчий комітет Львівської міськради затвердив сьогодні, 25 листопада.

Візуалізація з виконкому ЛМР

На першому поверсі будівлі хочуть облаштувати 2-3 комерційні приміщення, а на даху – зону для відпочинку, спортивний майданчик. Також архітектори пропонують встановити там символічну скульптуру.

Як раніше повідомляв під час містобудівної ради головний архітектор проєкту Тарас Бєляєв, є пропозиція візуально розділити будинок на дві частини, а квартири розташувати у напівмаршах, також буде зміщення в півповерху, що дозволить повторити перепад вулиці Хорватської. На вершині мають встановити скульптуру – пам’ятник вільним. Будинок конфігурацією нагадує ті будинки, які пропонували до будівництва на цій ділянці в 1912-1914 роках.

Додамо, що ділянка розташована в центральній частині Львова, поблизу перехрестя вулиць Городоцької і Шевченка. Площа ділянки під будівництво становить 970 квадратних метрів. Відстань до Площі Ринок трохи більше кілометра. За містобудівною документацією, на ділянці передбачили житлову забудову, а за планом зонування Шевченківського району – ділянка розташована в зоні Ж2, у межах історичного ареалу Львова.

Іслюстрація показує, з яких вулиць і як проєктований будинок буде проглядатись

Проєкт забудови розробляє «Проектна майстерня Бєляєвих». Замовником є ТОВ «РЕС КОРНО», ОСББ «Зразковий Дім». За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «РЕС КОРНО» зареєстроване у 2020 році. Кінцевим бенефіціарним власником є львів’янин Володимир Удич та компанія у якій він також є засновником ТзОВ «МАРТІНВЕСТ». Керівником ОСББ «Зразковий дім» є Іван Чапляк.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.