В червні Yanair запускає авіарейс Львів-Батумі

Швидке й надійне сполучення між Львовом і столицею курортної Аджарії – Батумі – забезпечить авіакомпанія Yanair, яка анонсувала відкриття рейсів із Міжнародного аеропорту «Львів» уже з 8 червня. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«У червні буде відкрито нове авіасполучення між Львовом і Батумі (Грузія). Рейси виконуватимуться двічі на тиждень. Мінімальна ціна квитків в обидві сторони становитиме орієнтовно 220 доларів», – зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

За його словами, можливість кооперації між нашими країнами і містами є величезною. Тому відкриття нового рейсу покаже, що потреба в регулярному сполученні настільки велика, що доведеться звертатися до авіакомпанії щодо збільшення кількості рейсів.

Із міста Лева до грузинського курорту можна буде літати щовівторка та щоп’ятниці. Виліт з Батумі заплановано на 13:15, зі Львова – на 16:00, тривалість польоту 2 год 50 хв.

Як зазначила кореспонденту Укрінформу начальник управлінням туризму ЛМР Галина Малець, нещодавно управління туризму і курортів Аджарії та Національна туристична організація Грузії організували промотур для туроператорів та журналістів із Львівщини. Він ознайомив із можливостями сільського й зеленого туризму в країні, із виготовленням вина і сиру, з мальовничими горами, з печерами Прометея.

“Аджарія невелика. Тому протягом тижня тут можна побачити усі її визначні місця й водночас – добре відпочити. Для цього є всі умови й доступні ціни. Готелі в Батумі здебільшого п`ятизіркові, проте для бюджетних туристів існує широка пропозиція доступних за ціною апартаментів”, – зазначила Малець.

За її словами, зараз у Львові напрацьовуються туристичні продукти, які б привабили аджарців. Адже на Львівщині – багаті культурні, гастрономічні традиції, які так шанують у Грузії, цікава історична спадщина. Тому є перспективи, що рейс буде заповнений в обидві сторони, і йде мова про його продовження й на зимовий період.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.