- Зокрема, більше уваги приділяється організації та подоланню протитанкових інженерних загороджень, організації укриття для наших підрозділів, тощо.
До речі, навіть в радянському союзі підготовка фахівців-інженерів вважалась однією з найскладніших. Тому цих військових спеціалістів цінували особливо.
До речі і чимало курсантів Національній академії сухопутних військ Збройних Сил України імені гетьмана Петра Сагайдачного, ще до поступлення пройшли вишкіл антитерористичної операції. За словами викладачів, вони не лише вигідно вирізняються серед своїх однокурсників мотивацією до отримання і засвоєння військових знань, але й є помічниками викладачів. Адже хлопці, що побували під ворожим вогнем, після додаткових занять з фахівцями кафедри, допомагають офіцерам викладати навчальний матеріал. І разом з тим, вже з власного досвіду пояснюють своїм товаришам, навіщо це потрібно. Нерідко це навіть прості елементарні речі, такі як правильно організувати свій побут польових умовах. Як вдягнутись щоб не замерзнути, або не промокнути. Отже незабаром ми отримаємо нову генерацію військових командирів підготовлених за стандартами АТО.
Підтримайте проект на Patreon