Вівторок, 27 лютого

Уже другого пацієнта доправили до лікарні швидкої допомоги гелікоптером. Відео

Шанс на життя отримав іще один пацієнт: чоловік з Бродівщини, що отримав важку політравму, став другою людиною, яку до лікарні швидкої медичної допомоги Львова доправили медичним гелікоптером.

Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий на своїй сторінці у Facebook.

«Медична авіація стає нормою для Львівщини. Сьогодні гелікоптером в Клінічну лікарню швидкої медичної допомоги міста Львова привезли вже другого пацієнта. Чоловік з Бродівщини отримав важку політравму. Наші лікарі зараз надають йому допомогу», — зазначає міський голова.

Мер також додав, що медичний гелікоптер, який доставляє пацієнтів до лікарні швидкої, базується поблизу Городка Львівської області та перебуває на обслуговуванні МВС. Відтак Центр екстреної медицини катастроф на місці ухвалює рішення про необхідність транспортування пацієнта, а вже лікарня швидкої — надає всю необхідну допомогу.

«Цей проект — яскравий приклад синергії на рівні країни. Все це відбувається в найкоротший час. Люди отримують реальний шанс на життя. Дякую», — додав Андрій Садовий.

Нагадаємо, учора у львівську лікарню швидкої медичної допомоги гвинтокрилом доставили пацієнтку з Турки — 79-річну жінку з ішемічним інсультом. Вертоліт приземлився на майданчику, що облаштований біля лікарні. Відтак пацієнтці прововели обстеження для визначення подальшого лікування.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.