Вівторок, 21 травня

Уздовж сихівської лінії трамвая висадили платани: фото дня

23 платани висадять від «Сільпо» до комунальної міської поліклініки №4, а від центру Довженка до дитячої поліклініки – 24 тюльпанові дерева ліріодендрони.

Уздовж маршруту трамвая на Сихів висаджують платани та тюльпанові дерева. Відповідні фото опублікував на своїй сторінці у Facebook дизайнер ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександр Шутюк.

Як розповіла раніше в коментарі Tvoemisto.tv керівниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова, загалом мають висадити майже півсотні нових дерев.

«23 платани висадять від ТМ “Сільпо” до комунальної міської поліклініки №4, а від центру Довженка до дитячої поліклініки – 24 тюльпанові дерева ліріодендрони», – розповіла Олександра Сладкова.

Платани висадили сьогодні, а тюльпанові будуть у п’ятницю. Крім цього, за словами Олександри Сладкової, на кільці на вулиці Угорській висадять чотири багряника та один клен за гроші, зібрані спільнокоштом. Львів’ян також закликають зголоситися до висадки дерев на Угорській.

Як уточнила у коментарі спеціалістка відділу комунального господарства Сихівської районної адміністрації Ганна Васік, кошти на озеленення двох ділянок уздовж лінії трамвая виділили із загального бюджету озеленення району.

«Один платан коштує близько 2,5 тис грн. Такою ж є вартість одного тюльпанового дерева», – розповіла Ганна Васік.

Нагадаємо, вздовж трамвайної колії на Сихів планували висадити понад 200 дерев, серед яких платани, сосни, тюльпанові та плодові дерева, багряник, сакури та клени. Торік, у листопаді, біля кінотеатру Довженка висадили 24 дерева.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: