Усі автостанції Львова закриють на період карантину

Майже всі торгові заклади міста мають зачинити до кінця дня

Львівська мерія прийняла рішення про закриття усіх міських закладів, окрім продуктових магазинів, аптек та АЗС. Також місто не прийматиме приміські та міжобласні автобуси під час карантину. Водночас зменшувати кількість одиниць громадського транспорту у Львові поки не планують, пише zaxid.net.

Комісія техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львова під час засідання 16 березня прийняла ряд нових рішень у зв’язку із пандемією коронавірусу Covid-19 та ввела режим підвищеної готовності до надзвичайної ситуації. Зокрема, у Львові мають закрити усі магазини та заклади харчування, окрім продуктових крамниць, аптек за автозаправок. Власникам торгових точок дали час на закриття до ранку 17 березня. Також міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про закриття саун, лазень та салонів краси.

«Мають закритися всі розважальні комплекси, магазини за коворкінгові зони, за виключенням кол-центрів, перукарні, установи обслуговування, стоматологічного обслуговування, окрім ургентних випадків», – заявив мер Львова Андрій Садовий під час брифінгу після засідання комісії.

За словами Садового, правоохоронці готові жорстко реагувати на порушення підприємців, які відмовляться закрити свої заклади. Він також заявив, що міська рада не братиме оплату у підприємців, які орендують комунальні приміщення у Львові.

Таким чином, з 17 березня у Львові працюватимуть лише супермаркети, продуктові магазини, аптеки, магазини ритуальних послуг, СТО. Також працюватимуть банки, поштові відділення та храми. При цьому, згідно з рішенням міської ради, відвідування цих закладів у Львові можливо лише у випадку невідкладних ситуацій.

Андрій Садовий наголосив, що усі служби доставки будуть працювати у звичному режимі.

Андрій Садовий також заявив, що міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про заборону в’їзду у Львів рейсових автобусів з інших населених пунктів. «Станції будуть закриті», – додав він.

Зазначимо, що у Львові є шість автостанцій: АС «Північна» (вул. Хмельницького,225), «Львів» (вул. Стрийська, 109), «Західна» (вул. Городоцька, 359), №3 ( вул. Петлюри, 11), №5 (вул. Луганська), №8 (пл. Двірцева, 1).

 
Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.