Уражено 90% легень: львів’ян просять допомогти зібрати кошти на лікування багатодітної матері та новонародженої доньки

Небайдужих львів’ян просять фінансово допомогти зібрати кошти на лікування багатодітної матері, у якої через COVID уражено 90% легень, та її новонародженої доньки.

Жінка перебуває в реанімації, підключена до апарату ШВЛ, а дитину доглядають у центрі для новонароджених, передає Львівський портал.

Про допомогу попросив чоловік жінки, викладач УКУ отець Петро Терлецький.

У вагітної жінки через коронавірусну інфекцію уражено 90% легень. Її було зроблено кесарський розтин, відтак немовля змогло побачити світ. Зараз лікування дружини священника лікарі змінили, адже небезпеки для дитини немає. Дитину доглядають у центрі для новонароджених

«Даринку прийняли і дбайливо доглядають у центрі для новонароджених на вул. Чернігівській. Попереду довгий шлях росту і догляду, але у відчутній атмосфері турботи і переживання лікарів, Даринка чується затишно. Катруся залишається в реанімації під інвазивним ШВЛ-ом, котрий помпує кисень в легені. Рівень кисню в крові добрий. Огляд КТ легень вражає кількістю уражень, попри те ще й ці небезпечні тромби в легеневих артеріях. Оскільки небезпека для дитинки минула, повністю поміняна терапія», – зазначив отець Петро Терлецький.

Щоб подолати недугу матері потрібні вартісні медикаменти. Відтак небайдужих просять фінансово допомогти: ПриватБанк 4149 4393 1216 4191 о. Петро Терлецький.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.