Упродовж року львівські учні можуть безкоштовно їздити у міських автобусах

У Львові для школярів запровадили безоплатний проїзд в міських автобусах впродовж усього року.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Учнівська ЛеоКарт діє цілий рік в автобусах, трамваях та тролейбусах. Раніше у Львівській громаді пільговий проїзд для учнів зберігався цілий рік тільки в електротранспорті. Натомість, безоплатний проїзд у міських автобусах діяв лише впродовж навчального року.

Керівник департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило зауважив, що до впровадження безготівкової системи оплати проїзду на усіх міських маршрутах, учнівський квиток також буде чинним для безоплатного проїзду в усіх видах громадського транспорту. Однак, закликає учнів, які користуються громадським транспортом, але ще не мають ЛеоКарт, не зволікати та оформляти транспорту картку. Адже планується, що безконтактна форма оплати запрацює на усіх видах громадського транспорту у Львові до кінця літа.

«На цьому етапі ми будемо лояльними до учнів, які ще не мають ЛеоКарт. Контролери та водії маршрутів будуть заохочувати їх виготовляти транспорті картки. Тому вкотре закликаємо батьків тих учнів, хто їздить у громадському транспорті, але ще не має картки, оформити її в цей перехідний період. Бо в перспективі ми вже цілком відмовлятимемось від будь-яких посвідчень. І пільговики користуватимуться пільгами у громадському транспорті виключно на основі транспортної картки ЛеоКарт», – зазначив Олег Забарило.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.