Управління внутрішньою безпеки ДФС викрили корупційну схему на львівській митниці

511

img-20161213-wa0006-1Працівниками управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Львівській області, спільно з слідчими слідчого управління прокуратури Львівської області, в рамках досудового розслідування в кримінальному провадженні за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст.368 КК України, викрито схему незаконного ухилення від сплати належних податків та зборів при розмитнені товарів, шляхом заниження рівня їх митної вартості.

До діяльності вказаної протиправної схеми причетні працівники Львівської митниці ДФС та залучені ними – декларанти підприємств, що надають митно-брокерські послуги.

В рамках викриття та припинення протиправної схеми, задокументовано неодноразові факти вимагання та отримання посадовими особами Львівської митниці ДФС неправомірної вигоди.

13.12.2016 року, в ході проведення слідчих дій, задокументовано факт отримання митними брокерами чергової неправомірної вигоди в сумі 200 євро, частина з яких, відповідно до попередньої домовленості, призначалась посадовцю митниці.

На даний час вживаються заходи щодо притягнення до кримінальної відповідальності всіх причетних до вказаної злочинної діяльності осіб.