Вівторок, 26 вересня

Унікальна ікона Пресвятої Богородиці перебуватиме у Соборі св. Юра до Різдва

Святиня буде відкрита для почитання упродовж місяця.

ікона Пресвятої Богородиці

Вифлеємська Чудотворна ікона – це єдина із прославлених ікон Божої Матері, на якій Пресвята Діва усміхається, тоді як традиційно в іконографії Богородиця зображується серйозною, скорботною або замилуваною. Постійне місце перебування Вифлеємської Чудотворної ікони Божої Матері – базиліка Різдва Христового у Вифлеємі, поблизу спуску в Печеру Різдва, де народився Христос. Про це повідомляє адміністація храму.

Як повідомили в адміністрації Собору св. Юра, попередньо заплановано, що святиня буде виставлена для почитання до Різдва.

До Пресвятої Богородиці на честь її ікони Вифлеємської моляться про дарування дітей, про їхнє благополуччя, про сімейне щастя. При будь-яких життєвих обставинах вірні звертаються в молитвах до Матінки Небесної і просять про її допомогу.

Наразі Вифлеємська ікона Пресвятої Богородиці відкрита для почитання у Архикатедральному Соборі Святого Юра. Із розкладом богослужінь храму можна ознайомитися ТУТ.

Нагадаємо, 3 грудня під час Великої Вечірні з Литією з нагоди свята Введення у храм Пресвятої Владичиці Нашої Богородиці і Приснодіви Марії в Архикатедральний Собор Святого Юра було урочисто внесено і виставлено для почитання спис Вифлеємської ікони Пресвятої Богородиці.

tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.