Уламок ракети пробив дах і стелю. У дім львів’янки “прилетіло” від атаки по місту

Під час ракетної атаки по Львову один із уламків ракети прилетів у приватну садибу неподалік об’єкту атаки.

Львів’янка Ольга Четирбук розповіла про пережиті емоції в спецефірі NTA.

За її словами, під час повітряної тривоги вона з дітьми – двома доньками 1,5 і 4,5 років – перебувала на кухні на першому поверсі, яка є найбільш безпечним місцем у домі, адже в будинку нема підвалу.

“Ми були на першому поверсі, коли почули цей звук. Було відчуття таке – наче на другому поверсі впав світильник. Я була з дитиною на руках, потім приїхав чоловік. Тоді разом піднялися нагору  і побачили, що сталося насправді. Уламок від ракети пробив нам дах, пробив стелю і частково покриття підлоги”, – розповіла Ольга.

За її словами, суттєвого пошкодження нема, але через те, що діти дуже перелякалися, ніч проведуть у бабусі.

“Молодшій дитині 1,5 року, старшій – 4,5 роки. Молодша ще не повністю розуміє, що сталося. А старша доня дуже злякалася і боїться повертатися додому. На щастя, я вмію мобілізовуватися в такі моменти, тож вдалося трохи заспокоїти дитину”, – говорить Ольга.

За її словами, будинки сусідів не зачепило. Хоча, звісно, люди у мікрорайоні перелякалися, адже вибух стався геть поруч. Сама ж Ольга каже, що, попри це, як і раніше, не планує залишати своє місто.

“Мені ще в перші дні пропонували поїхати за кордон до рідні, але я не хочу. Маю впевненість у нашій перемозі. Я не панікую. Ми з дітками намагаємося трохи волонтерити, так себе заспокоюємо. Вдома я себе почуваю доволі безпечно і спокійно”, – додала Ольга Четирбук.

Нагадаємо, ввечері 3 травня Росія завдала ударів по Львову. Внаслідок обстрілу окупантів пошкоджено три електропідстанції. На одній із електропідстанцій триває ліквідація пожежі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: