“Укрзалізниця” запустила найдовший пасажирський маршрут в Україні: він буде курсувати через Львів, – ФОТО

Сьогодні, 13 грудня, у перший рейс вирушив поїзд № 5/6 Маріуполь — Рахів, який долає найдовший пасажирський залізничний маршрут в Україні — 1806 км. Він сполучає 7 областей.

Джерело: 032.ua.

У складі поїзда 10 абсолютно нових вагонів, які були цьогоріч збудовані вітчизняним виробником та придбані за кошти держбюджету, повідомляє пресслужба “Укрзалізниці”.

“Укрзалізниця" запустила найдовший пасажирський маршрут в Україні: він буде курсувати через Львів, - ФОТО, фото-1, Фото: Укрзалізниця

Фото: Укрзалізниця

«Як і обіцяли, з нових вагонів, які купуємо за бюджетні кошти, формуємо надважливі соціальні маршрути. Цей поїзд охоплює майже всю країну та дасть можливість жителям багатьох населених пунктів без пересадки відвідати туристичні куточки України», — зазначив член правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Перцовський.

“Укрзалізниця" запустила найдовший пасажирський маршрут в Україні: він буде курсувати через Львів, - ФОТО, фото-2, Фото: Укрзалізниця

Фото: Укрзалізниця

У складі поїзда плацкартні вагони, купе та люкс. Новий поїзд курсує із зупинками в Запоріжжі, Дніпрі, Білій Церкві, Львові, Івано-Франківську, Яремчі, Татарові, Ворохті, Ясіні та Квасах. Кінцева зупинка знаходиться в найбільш високогірному місті України.

Вагони, з яких сформовано поїзд, обладнані сповивальними столиками, екологічно чистими туалетами, системами відеоспостереження в зонах спільного користування, системою сучасного кондиціювання повітря, розетками та USB-портами, а також сигналізацією в кожному пасажирському купе, мають збільшений обсяг багажного відділення, а також покращене освітлення: всередині кожного купе встановлений пульт регулювання освітлення з 4 режимами, індикатором зайнятості вбиральні та кнопкою виклику провідника.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.