Українець намагався провести з Польщі 9 рушниць

Сьогодні, 09 вересня, вночі у пункті пропуску «Краковець – Корчова» працівники Львівської митниці ДФС у громадянина України вилучили 9 пневматичних рушниць іноземного виробництва.

Зброю з Республіки Польщі ввозив 29-річний мешканець Львівщини. Кордон він перетинав як пасажир мікроавтобуса, що прямував смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор». Під час візуального огляду автомобіля, з урахуванням поведінки пасажира, в митників виникла підозра про наявність в транспортному засобі товарів, що підлягають митному оформленню або переміщення яких через митний кордон обмежене. У зв’язку з цим автомобіль було виведено зі смуги спрощеного митного контролю в спеціально відведене місце для проведення огляду. Там у багажному відділенні та салоні автомобіля було виявлено пневматичні рушниці з інструкціями до них.

Отже, оскільки громадянин формою проходження митного контролю обрав смугу руху «зелений коридор», він порушив встановлений відповідно до Митного кодексу України порядок проходження митного контролю в зонах спрощеного митного контролю. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого статтею 471 Митного кодексу України.

За цим фактом складено протокол про порушення митних правил. Товар вартістю майже 76 тис. грн вилучено до рішення суду.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: