Учні сільської школи на Львівщині, яку хочуть закрити, написали листа президенту

Учні та вчителі школи у с. Лютовиська на Старосамбірщині просять захисту у Петра Порошенка

Діти написали листа до президента Петра Порошенка. Так вони сподіваються врятувати Лютовиську школу від закриття, пише zaxid.net.

Школярі пишуть, що не хочуть їздити в іншу школу і змінювати вчителів. Йдеться про село Лютовиська Старосамбірського району. Місцева територіальна громада вирішила закрити цю школу, щоби зекономити бюджетні гроші. У селі мали б залишитись тільки молодші класи і дитячий садок. Натомість старших учнів хочуть перевести до сусідньої школи.

Вчителі, батьки і діти з таким рішенням категорично не погодились, подали до суду і продовжують навчання. Обласна ж влада не визнає цих уроків. Вчителі та керівництво школи отримують погрози. Лютовиські освітяни чекають на рішення суду, а діти тим часом влаштували концерт для своїх вчителів і написали листа до Петра Порошенка.

«Шановний Петре Олексійовичу, ми від імені батьків, дітей і вчителів просимо вас звернути увагу на проблему нашої школи, чекаємо від вас великого розуміння, щоб зберегти нашу школу», ‒ звертається директор Лютовиської школи Михайло Глинянський.

Нагадаємо, 20 квітня на сесії Воютицької об’єднаної територіальної громади депутати зі семи округів проголосували за те, щоби понизити ступінь Лютовиської загальноосвітньої школи, реорганізувавши її зі середньої у початкову. Громаді вдалося через суд відвоювати школу, яку депутати хотіли закрити. Після цього дирекція школи і батьки учнів отримували погрози через свій спротив. Учителі та батьки чекають відповіді апеляційного суду – чи законною була реорганізація їхнього закладу.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.