У яких новобудовах Львова не радять купляти житло. Перелік

ДАБІ у Львові прозвітувала про свою діяльність у 2017 році.

30 січня начальник Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Львові Володимир Цибак розповів про об’єкти незаконного будівництва у місті, повідомляє Гал-інфо.

Зокрема, він називає сім новобудов, де львів’янам не радять купляти житло.

незаконна будова

1. Будівництво трьох зблокованих індивідуальних житлових будинків, котеджного типу на вул. Скнилівська. Замовник будівництва: гр. Балух В.А. Об’єкт збудований без затвердженої належним чином проектної документації та без відповідних документів, які дають право виконувати будівельні роботи.

незаконна будова

2. Будівництво багатоквартирного житлового будинку із вбудовано-прибудованими приміщення по вул. На Нивах. Замовник будівництва: гр. Федорів Г.Ф. Об’єкт збудований без відповідного документа, що дає право на виконання будівельних робіт.

незаконна будова

3. Багатоквартирний житловий будинок із офісним приміщенням на першому рівні на вул. Личаківська, 259. Замовник будівництва: ТОВ «Лідер Моноліт». Будівельні роботи здійснюються без отримання вихідних даних – містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки, без належним чином розробленого та затвердженого проекту на будівництво, а також внесено недостовірні дані в декларацію про початок виконання будівельних робіт, в результаті чого реєстрацію вказаної декларації на початок виконання будівельних робіт було скасовано.

незаконна будова

4. Багатоквартирний житловий будинок на вул. Т. Шевченка, 307А. Замовник будівництва: ТОВ «Каньйон». Будівельні роботи здійснюються без реєстрації декларації про початок виконання підготовчих робіт, без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт, а також з ознаками недотримання містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки та використання земельної ділянки, яка не відведена для будівництва багатоквартирного житлового будинку.

Об’єкти що будуються за участю ПАТ «ІРОКС»

Об’єкти що будуються за участю ПАТ «ІРОКС»

Об’єкти що будуються за участю ПАТ «ІРОКС»

Об’єкти що будуються за участю ПАТ «ІРОКС»

Об’єкти що будуються за участю ПАТ «ІРОКС»

Об’єкти що будуються за участю ПАТ «ІРОКС»

5. Будівництво багатоповерхових житлових будинків на вул. Шевченка, 418.

6. Будівництво багатоповерхових житлових будинків із вбудованими нежитловими приміщеннями на вул. Антонича-Майданна.

7. Багатоквартирний житловий будинок з нежитловими приміщення та підземною автостоянкою на вул. Тернопільська, 42. Відсутні документи на право землекористування та вихідні дані на проектування (містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки).

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.