Понеділок, 27 травня

У вівторок Львів попрощається з Героєм Юрієм Морозом

20 грудня Львів попрощається з Героєм Юрієм Морозом, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає львів’ян та гостей міста долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів та святкувань.

Джерело: Lviv1256.

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 – міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя на Личаківському кладовищі.

Маршрут похоронної процесії: Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла УГКЦ (вул. Театральна, 11) – пл. Катедральна – пл. Ринок (міська церемонія прощання) – вул. Руська – вул. Підвальна – вул. Володимира Винниченка – пл. Соборна – вул. Пекарська – вул. Шімзерів – вул. Мечникова – Личаківський цвинтар.

Біографічна довідка Героя

Юрій Мороз (18.08.1998-05.04.2022) Львів’янин.
Навчався у Львівській середній загальноосвітній школі №33 та Середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №49 міста Львова. Закінчив Вище професійне училище №29 міста Львова за спеціальністю «слюсар-механік».

Із 2017 року виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Після повернення до цивільного життя працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Торгівельно-виробнича компанія «Львівхолод».

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації повернувся до лав 80-ї бригади Збройних сил України.

У Юрія Мороза залишилися батьки, дружина та 2-річний син.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: