п`ятниця, 14 червня

У Військовому коледжі Національної академії сухопутних військ у Львові проводять обшуки

Державне бюро розслідувань проводить обшуки у Військовому коледжі сержантського складу Національної академії сухопутних військ ім. Гетьмана Петра Сагайдачного. Про це повідомила народна депутатка та членкиня тимчасової слідчої комісії Юлія Яцик. 

Джерело: Tvoemisto.tv.

Відомо, що слідчі дії проводять у межах кримінального провадження за фактом організації незаконного переміщення через державний кордон України військовозобов’язаних. 

«За даними слідства пан Л., колишній суддя, а тепер помічник начальника частини відділення Військового коледжу сержантського складу НАСВ за грошову винагороду у розмірі 13 000 доларів США обіцяв допомогти чоловіку у підготовці та видачі документів, які дають підстави для виїзду особи мобілізаційного віку за кордон», – йдеться у повідомленні. 

Згодом цю інформацію підтвердили у Військовому коледжі:

«Керівництво Військового коледжу всіляко сприяє правоохоронним органам в об’єктивному розслідуванні вказаного кримінального провадження».

Згодом у пресслужбі Державного бюро розслідувань Tvoemisto.tv зазначили, що їхніх службовців у цих обшуках не задіювали. 

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.