У вересні у Львові відбудеться найбільша подія кавової індустрії – LVIV COFFEE FESTIVAL

5OcTFl_URDYНа каву до Львова з’їжджається вся Україна, тому невипадково саме тут пройде найбільша подія кавової індустрії – LVIV COFFEE FESTIVAL.
Цього року фестиваль ювілейний, десятий, і символічно, що він відбудеться у Львова, на головній вулиці міста – проспекті Свободи, протягом 22 – 25 вересня.

LVIV COFFEE FESTIVAL – єднає людей і показує справжню культуру кави у кав’ярнях, вдома, серед професіоналів та кавоманів. На фестивалі можна буде дізнатися, як і чим живе світ кави: обладнання та аксесуари, методи та сорти, кава і до кави.

«Геосфера, де розміститься КаваEXPO та пройде KulchyckyCoffeeCup, дизайнерська сцена для майстер-класів та нагороджень, величезна каруселька для майбутніх любителів кави та білосніжний тент для головного кавового ярмарку країни – усе це буде розміщено на проспекті Свободи, для того щоб сповна насолодитися кавою на будь-який смак», – зазначив директор фестивалю Андрій Сидор.

Протягом чотирьох днів фестивалю відбудуться: КаваEXPO – презентації обладнання та аксесуарів, майстер-класи та дискусії; Кавовий ярмарок, де кав’ярні та кавові бренди облаштують міні-версії своїх закладів просто неба та презентують все найкраще; Кавова велоМИЛЯ, яка об’єднає велофанів та кавоманів, які проїдуть старовинними вулицями міста; тур кав’ярнями Львова, у рамках якого оберуть найкращу кав’ярню міста Лева, адже бути найкращою кав’ярнею у місті, де люблять та живуть кавою, – це честь та виклик.

Джерело: gazeta.lviv.ua

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.