У вересні у Львові стартує 23 Форум Видавців

3211

100215715-18 вересня у Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17) і ще у 60 локаціях у центрі міста відбудеться 23 Форум видавців.

Почесний Гість 23 Форуму видавців у Львові – Томас Венцлова, письменник, перекладач, літературознавець, дисидент, один із засновників Литовської Гельсінської групи, професор слов’янських мов і літератур у Єльському університеті (США). Більше інформації – за посиланням.

Виставку Анатолія Криволапа, одного з найвідоміших українських художників у світі, відкриють у межах 23 Форуму видавців у Львові. В експозиції буде представлено 30 робіт і відбудеться презентація арт-каталогу. Більше інформації – за посиланням. 

Персона Форуму – Ерлінґ Кіттелсен. У літературному доробку відомого норвезького письменника понад 20 книг. Він є автором п’яти драм, численних перекладів та книг для дітей. Звертається у своїй творчості до багатьох давніх культур та експериментує з літературними формами. Більше інформації – за посиланням.

Серед основних заходів 23 Форуму видавців у Львові – 23 Львівський книжковий ярмарок, 22 Церемонія вручення книжкової Премії «Найкраща книга Форуму-2016», 19 Ніч поезії та музики non-stop, 13 тематичних форумів, 11 Львівський міжнародний літературний фестиваль, 7 Львівський бібліотечний форум спільно з Українською бібліотечною асоціацією, 5 Благодійна акція для людей літнього віку «Третій вік: задоволення від читання». Вперше – Фестиваль «Місто Лема».

Більше інформації, деталей про почесних гостей, спеціальні програми, офіційні заходи та квитки за посиланням:  http://bookforum.ua/23-forum-vydavtsiv/