Понеділок, 27 травня

У церкві Покрови охрестили 9-річного Руслана і повінчали його хрещених, що через війну переїхали до Львова

У модульному містечку «Маріяполіс», що на Сихові у Львові, прийняв тайну хрещення дев’ятирічний хлопчик Руслан, який разом зі своєю родиною переїхав до Львова через війну. Його хрещеними батьками стало подружжя, яке цього ж дня взяло шлюб. Про це повідомляє пресслужба ЛМР — пише Tvoemisto.tv.

Охрестив Руслана і повінчав подружжя о. Андрій зі згромадження отців Селезіян святого Івана Боско, який є співкоординатором містечка «Маріяполіс». Пані Марія разом зі своїми дітьми, дев’ятирічним Русланом та трирічним Рінатом, приїхали до Львова з Одеси.

«Через бойові дії я вирішила залишитись у Львові, адже тут набагато спокійніше, ніж в Одесі. А спокій це те, що зараз просто необхідно дітям. Як тільки запропонували зупинитись в «Маріяполісі» – одразу погодилась… А прийняла рішення про хрещення старшого сина, бо хотіла, щоб у дитини був ангол-охоронець. Все ж таки зараз триває війна. Уже обрала хрещених і для молодшого синочка, але вони його чекають вдома», – каже пані Марія.

Хрещеними батьками для Руслана обрала подружню пару з Херсона, яка зараз також мешкає у «Маріяполісі». Родини товаришують з першого дня знайомства. За греко-католицьким обрядом хрещені дитини повинні бути повінчаними. Тож майбутні хресні, Юлія та Дмитро, мали спочатку взяти шлюб. Пошлюбував пару у Церкві Покрови Пресвятої Богородиці саме отець Андрій, а опісля він здійснив і обряд хрещення Руслана.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.