У центрі Львові погодили будівництво апарт-готелю. Візуалізація

Біля парку Франка на перехресті вулиць Каменярів і Технічної у Львові збудують житловий будинок та апарт-готель. Відповідне рішення погодили сьогодні, 9 березня, на пленарному засіданні ЛМР. «За» проголосувало 35 депутатів.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Проєкт детального плану території, обмеженої вул. Технічною, вул. Каменярів, вул. Дорошенка, вул. Бібліотечною, виносили на розгляд ще у 2018 році. Затвердження ДПТ дозволить розміщення 6-поверхового будинку готельного типу (апартаменти) вищого класу та громадського будинку з адміністративно-офісними приміщеннями. На першу чергу в кварталі проєктування планують розташувати громадський будинок з адміністративно-офісними приміщеннями поверховістю 4 поверхи (підвал + 2 + мансарда).

Громадський будинок з адміністративно-офісними приміщеннями, 1-ша черга будівництва

Багатоквартирний житловий будинок, 2-га черга

Від мешканців вулиці Каменярів були звернення, що стосувалися межування з новим об’єктом, але, за словами головного архітектора Львова Антона Коломєйцева, це питання можуть вирішувати вже на наступних етапах. Окрім цього, там є паркова територія, яка, як зафіксовано у ухвалі, не буде забудована, а визначена рекреаційною зоною. Перебудують лише гаражі та нежитлові споруди.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.