У центрі Львова встановлять підземні контейнери для сміття

Львівська міська рада має намір встановити понад 50 підземних контейнерів для сміття у центральній частині міста.

Про це повідомляє депутат ЛМР Сергій Івах з посиланням на відповідь на депутатське звернення, пише zaxid.net.

У повідомленні йдеться, що наразі ЛМР обрала кілька локацій, де можуть встановити нові контейнери. Зокрема, на пр. Чорновола, 2, пл. Міцкевича, 8, пл. Ринок, вул. Валовій, 29, вул. Вороного, 20, вул. Кн. Романа, 3, вул. Словацького, 16, пр. Свободи та вул. Лесі Українки.

Заступник міського голови Львова з питань ЖКГ Сергій Бабак уточнив ZAXID.NET, що контейнери хочуть встановити за кошти інвестора.

«Зараз ми доопрацьовуємо документи і потім шукатимемо інвестора для встановлення таких контейнерів, бо це дорога річ. По-друге, тут є ще специфіка, щоб забирати ТПВ з таких контейнерів перевізники мають мати відповідні машини, тобто там має бути кран, який їх піднімає. Ідея така є, ми її будемо реалізовувати», – сказав ZAXID.NET Сергій Бабак.

У таких контейнерах резервуар для зберігання сміття знаходиться під землею

У таких контейнерах резервуар для зберігання сміття знаходиться під землею

За його словами, зараз у ЛМР закінчують розробку документів та до літа планують обрати інвестора для реалізації проекту. Нові ж контейнери підземного типу можуть бути встановлені у місті до кінця 2018 року. Перевагами таких контейнерів Сергій Бабак назвав відсутність неприємного запаху та естетичний вигляд.

«Умови треба розглядати, треба йти на зустріч. Якщо це буде хтось з перевізників, то це умови, що вони не менше 5 років будуть забирати сміття звідти і за рахунок цього будуть собі повертати кошти. Або місто має компенсовувати ці кошти (витрачені на купівлю контейнерів), свого роду такий тривалий лізинг: вони роблять за свій кошт, а ми потім відшкодовуємо», – уточнив Сергій Бабка про умови, на яких місто шукатиме інвесторів для встановлення контейнерів.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: