У центрі Львова відкрили закапелок на честь Маркіяна Іващишина

6 вересня у Львові мистецькою вечіркою відкрити закапелок Маркіяна Іващишина у його день народження. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради — пише 032.ua.

“Закапелок Марека – це прецедентне рішення. Це місце пов’язане саме з ним. За життя Марек завжди знаходив оригінальні рішення. Був людиною широкого масштабу. Таким чином місто хотіло зберегти пам’ять про нього. Водночас ми отримали у центрі Львова новий, затишний громадський простір”, – розповів перший заступник міського голови Андрій Москаленко.

Закапелок Марека розташований у сквері між вулицею Вірменською та площею Музейною, одразу поруч “Дзиґи”, власником якої був Маркіян Іващишин.

Довідково. Маркіян Іващишин був ініціатором й засновником низки культурно-мистецьких проєктів, які впродовж останніх десятиліть формували музичне середовище Львова і стали його візитівкою у світі. Це фестивалі “Вивих”, “Флюгери Львова”, Jazz Bez, Тиждень актуального мистецтва, МО “Дзиґа”. Голова Студентського братства, один з провідників Революції на граніті, людина з чіткою громадянською позицією, Маркіян Іващишин умів вести за собою, завжди давав шанс молодим проявити себе, завдяки йому на сцену вийшла низка музикантів та гуртів. Помер Маркіян Іващишин 21 травня 2019 року.

У Львові на день народження Маркіяна Іващишина відкрили закапелок, названий на його честь. Фото: Романа Балука

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.