Вівторок, 23 квітня

У центрі Львова планують збудувати підземний паркінг на 400 місць

На площі біля Львівського університету імені Івана Франка можуть збудувати дворівневий паркінг на 400 місць.

підземний паркінг

Упродовж місяця необхідну ухвалу винесуть на розгляд сесії Львівської міської ради.Про це повідомила начальниця управління зовнішньоекономічних відносин та інвестицій ЛМР Ольга Сивак під час дискусійної зустрічі «Коли чекати нових паркінгів у Львові». За її словами, спеціалісти вже провели гідро-геологічні дослідження. Відповідно до результатів,місце дозволяє створити дворівневий паркінг на 400 паркомісць.

«Будівництво такого паркінгу вартуватиме не менше 8-ми мільйонів євро. Плануємо оголосити інвестиційний конкурс, – зазначила Ольга Сивак. – Очікуємо, що участь у ньому візьмуть також і вітчизняні інвестори». Чиновниця додала, що проводитимуть переговори, під час яких врахують думки різних сторін. Зокрема – представників університету, частина яких не підтримує появу паркінгу поблизу навчального закладу та паркової зони.

Депутат ЛМР Петро Адамик під час дискусії додав, що влада Львова могла би збудувати такий паркінг і за власні кошти. «Якщо ми витрачаємо 3 мільйони євро на «подорожуюче» сміття, то можемо знайти гроші й на такий проект», – зазначив депутат.

На думку Володимира Гаразда, директора житлово-будівельної компанії «Ваш Дім», якщо Львову вдасться вдало реалізувати цей проект самостійно, це привабить майбутніх інвесторів.

Нагадаємо, про підземний паркінг біля Львівського національного університету імені Івана Франка говорять упродовж кількох років. Раніше повідомляли, що у 2015-му році місту вдасться обрати інвестора, завершити підготовчу частину та почати проектні роботи.

Джерело: tvoemisto.tv

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.