Вівторок, 26 вересня

У центрі Львова планують добудувати готель

ТОВ «Львівські традиції», власником якого є місто, отримало дві ділянки по вулиці Федорова, де хотіли звести готель до Євро-2012.

Львівська міська рада передала ТОВ «Львівські традиції» дві ділянки по вулиці Федорова 23 і 28. За це проголосувала більшість депутатів на сьогоднішній сесії ЛМР. В ухвалі зазначено, що на площі, 0, 157 га планують добудувати готель, пише Твоє місто.

Минулого року ЛКП «Агенція ресурсів Львівської міської ради» за 40 млн викупило ТОВ «Львівські традиції» – це було частиною домовленості з ТОВ «Українські інвестиційні системи», яка у 2007 році купила право оренди цих ділянок за 19 млн грн.

Компанія планувала звести готель, однак одразу після аукціону про права на цю ділянки заявила низка єврейських організацій, які оскаржували продаж ділянки в судах.

У 2010 році суд задовольнив позов Об’єднання комітетів для євреїв колишнього Радянського Союзу, представництва Американського об’єднання комітетів для євреїв колишнього Радянського Союзу, Єврейської релігійної громади «Турей Загав» («Золота Роза»), і ухвалу ЛМР скасували. Відтак УІС подали до суду на Львівську міську раду, і восени 2015 року суд зобов’язав місто відшкодувати компанії 71 млн грн.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.