У центрі Львова облаштують парковку «Гранд Готелю»

Перед входом до «Гранд Готелю» у Львові планують зробити парковку для відвідувачів готелю.

Облаштування п’яти паркомісць замість частини тротуару погодила інженерна депутатська комісія Львівської міськради під час засідання 31 жовтня, однак остаточне рішення ще має ухвалити сесія міськради, повідомляє zaxid.net.

До депутатської комісії звернулося ТОВ «Холдинг «Гранд Готель» із заявою про дозвіл на облаштування п’яти паркомісць біля входу до готелю на просп. Свободи, 13. За дозвіл на облаштування парковки проголосували сім з десяти депутатів-членів комісії.

Згідно з наданою «Гранд Готелем» схемою, для облаштування парковки замість частини тротуару зроблять три кишені, у яких створять п’ять місць для паркування. Одне з місць буде призначене для паркування людей з інвалідністю. Ширина тротуару, який залишиться, становитиме близько 2,5 м. Таким чином автомобілі паркуватимуться між тротуаром і смугою громадського транспорту, яка проходить по просп. Свободи.

Схема облаштування паркомісць

Схема облаштування паркомісць

За попередніми розрахунками, за ці паркомісця готель сплачуватиме до міського бюджету близько 2 тис. грн щомісяця.

Зазначимо, що інженерна комісія надала попереднє погодження на облаштування парковки. Остаточне рішення мають прийняти депутати під час засідання сесії міськради і внести ці паркомісця до переліку дозволених місць службового паркування.

Додамо, що днями біля «Гранд Готелю» розпочались будівельні роботи, зокрема, майстри зняли частину тротуарної плитки. Однак що саме там планують зробити, було невідомо. Зокрема, у Галицькій райадміністарції ZAXID.NET повідомили, що до них жодних звернень щодо проведення ремонтних робіт біля «Гранд Готелю» не надходило.

На тротуарі біля готелю вже почались роботи

На тротуарі біля готелю вже почались роботи

Зараз на просп. Свободи є лише парковка для людей з інвалідністю біля Оперного театру та одне паркомісце для туристичного автобуса біля будинку №22.

Масштабна реконструкція одного з найстаріших готелів Львова, відкритого ще у 1893 році, триває уже більше трьох років. Планується, що після реконструкції «Гранд Готель» змінить назву на «Crowne Plaza Lviv» і перейде під управляння міжнародної мережі з управління готелями InterContinental Hotels Group. За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ «Холдинг «Гранд Готель» належить відомому бізнесмену і депутату Львівської міськради Григорію Козловському.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.