У центрі Львова облаштували нестандартний дитячий майданчик. Фото

Оригінальний дитячий майданчик відкрили на площі Теодора. На це з бюджету виділили 2,7 млн гривень. Про це повідомили у департаменті містобудування Львівської міськради.

Джерело: Tvoemisto.tv.

Фото: Львів. містобудування

Колись тут був старий занедбаний дитячий майданчик, а сьогодні тут облаштували пригодницьку зону для дітей.

На майданчику є підвісні містки, колоди для лазання, гірки для скелелазіння різної висоти, будиночок для ігор, де також можна сховатися від дощу.

Усе це доступне для дітей різного віку та з різними здібностями. Окрім того, є місце для відпочинку батьків – поки діти граються, вони можуть посидіти та відпочити.

Проектантами були Urbanideas. Серед матеріалів, які використали для облаштування майданчика, – натуральне дерево, канати, м’яке гумове покриття.

Додамо, що 2020 року проект львівського майданчика став переможцем конкурсу на найкращий дизайн громадського простору – Ukrainian design the very best of all 2020: Urban & Public Spaces Design.

Нагадаємо, що у парку Горіховий гай з’явився ігровий екомайданчик. Також у Замарстинівському парку планують збудувати новий екомайданчик для дітей із лазанкою у вигляді корабельних вітрил. Він має з’явитись до кінця цього року. 

Один з перших екологічних майданчиків у 2016-му облаштували у парку «Знесіння». Там є мотузковий парк для сімейного та корпоративного дозвілля. До речі, лазанки там розраховані і на дорослих. Також є такі спортивно-ігрові зони із лазанками у Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького, парку «Горіховий Гай»сквері біля собору Святого Юра. Також два екологічні майданчики з елементами лазанок з’явилися у парках ім. Виговського та «Білогорща».

Майданчик поблизу церкви Юра облаштували у межах Громадського бюджету у 2019 році.  Вартість робіт становила понад мільйон гривень. 

Фото департаменту містобудування ЛМР

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.