Вівторок, 23 квітня

У Трускавці за побиття електрошокером дитини на майданчику жінку оштрафували на ₴850

Скандально відома львів'янка Софія М. кілька разів безпідставно нападала на людей

Скандально відома львів’янка Софія М. кілька разів безпідставно нападала на людей

Скандально відома 25-річна мама, яка кілька разів нападала на львів’ян, досі не перебуває на обліку в психіатра

Трускавецький міський суд оштрафував на 850 грн жінку, яка побила електрошокером на дитячому майданчику дівчинку. У вироку суду вказано, що конфлікт стався у травні 2016 року через гойдалку.

«Обвинувачена пояснила, що гуляла із сином в Трускавці. Її син виявив бажання покататись на качелі, на якій каталась потерпіла. Вона попросила дівчинку звільнити качелю, на що остання ще з більшою силою розкачала качелю та відмовилась з неї зійти», – йдеться у вироку суду.

Після цього жінка схопила дівчинку за волосся, кілька разів ударила в обличчя електрошокером і, скинувши її з драбинки, почала бити ногою по тілу. Згідно з висновком експертизи, дівчинка отримала легкі тілесні ушкодження.

Під час засідання суду жінка визнала свою вину. Це, а також те, що вона самостійно виховує сина, суд врахував як пом’якшувальні обставини.

Відтак визнав її винною, присудивши сплатити 850 грн штрафу.

Зазначимо, що це та сама 25-річна Софія М., яка кілька разів нападала з електрошокером та палицею з цвяхами на львів’ян.

У березні вона за заваження побила у парку жінку. У квітні поблизу Лісотехнічного університету вона намагалася побити палкою з цвяхами 66-річну жінку з дворічною онукою. Також у травні вона напала з електрошокером на жінку в маршрутці.

Після того жінку оголосили в розшук, була інформація, що вона тимчасово поїхала в Трускавець. Тоді ж правоохоронці запевняли, що як тільки жінку затримають, її скерують на примусове лікування, однак, згідно вироку Трускавецького суду, станом на середину жовтня вона не стоїть на обліку у психіатра.

zaxid.net

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.