У Трускавці за побиття електрошокером дитини на майданчику жінку оштрафували на ₴850

2783
Скандально відома львів'янка Софія М. кілька разів безпідставно нападала на людей
Скандально відома львів'янка Софія М. кілька разів безпідставно нападала на людей
Скандально відома львів'янка Софія М. кілька разів безпідставно нападала на людей
Скандально відома львів’янка Софія М. кілька разів безпідставно нападала на людей

Скандально відома 25-річна мама, яка кілька разів нападала на львів’ян, досі не перебуває на обліку в психіатра

Трускавецький міський суд оштрафував на 850 грн жінку, яка побила електрошокером на дитячому майданчику дівчинку. У вироку суду вказано, що конфлікт стався у травні 2016 року через гойдалку.

«Обвинувачена пояснила, що гуляла із сином в Трускавці. Її син виявив бажання покататись на качелі, на якій каталась потерпіла. Вона попросила дівчинку звільнити качелю, на що остання ще з більшою силою розкачала качелю та відмовилась з неї зійти», – йдеться у вироку суду.

Після цього жінка схопила дівчинку за волосся, кілька разів ударила в обличчя електрошокером і, скинувши її з драбинки, почала бити ногою по тілу. Згідно з висновком експертизи, дівчинка отримала легкі тілесні ушкодження.

Під час засідання суду жінка визнала свою вину. Це, а також те, що вона самостійно виховує сина, суд врахував як пом’якшувальні обставини.

Відтак визнав її винною, присудивши сплатити 850 грн штрафу.

Зазначимо, що це та сама 25-річна Софія М., яка кілька разів нападала з електрошокером та палицею з цвяхами на львів’ян.

У березні вона за заваження побила у парку жінку. У квітні поблизу Лісотехнічного університету вона намагалася побити палкою з цвяхами 66-річну жінку з дворічною онукою. Також у травні вона напала з електрошокером на жінку в маршрутці.

Після того жінку оголосили в розшук, була інформація, що вона тимчасово поїхала в Трускавець. Тоді ж правоохоронці запевняли, що як тільки жінку затримають, її скерують на примусове лікування, однак, згідно вироку Трускавецького суду, станом на середину жовтня вона не стоїть на обліку у психіатра.

zaxid.net