У транспорті Львова запускають оплату проїзду без зайвих рухів: відеоінструкція

У громадському електротранспорті Львова з березня запрацює новий спосіб купівлі квитків – за допомогою смартфона і без зайвих рухів. Пасажирам більше не треба шукати по вагону QR-код та намагатися зісканувати його, їдучи по бруківці.

Про це повідомляє 24 канал.

Навіть до валідатора йти не треба, досить просто сісти у крісло і купити квиток через Bluetooth, повідомив один з творців новації, співзасновник команії JetBeep Олег Гордійчук.

Останні півроку його команда разом зі “Львівелектротрансом” тестували роботу нових пристроїв у реальних умовах.

“Тестували, як на нових “Електронах” (трамваях), так і на трамваях, які вдвічі старші за мене. Наші пристрої спокійно пережили холод, вологу, пил та постійні перепади напруги” – запевнив Гордійчук.

На початку березня нові квитки можна буде придбати на першому маршруті тролейбусів. А невдовзі після цього нова плата за проїзд запрацює на всіх двох сотнях тролейбусів та трамваїв Львова.

Дивіться відеоінструкцію, як оплатити у Львові проїзд у трамваях та тролейбусах:

Раніше повідомлялось, що в електротранспорті Львова можна буде придбати півторагодинні, денні, триденні та тримісячні абонементи на проїзд. Завдяки півторагодинному квитку можна буде пересісти з трамвая на тролейбус і навпаки не плативши за поїздку знову. Ця послуга коштуватиме 5 грн 50 коп.

У ЛКП «Львівелектротранс» пропонують пересідати за такими напрямками:

вул. Личаківська – Аеропорт (трамвай №2 + тролейбус №9);

Залізничний вокзал – вул. Грінченка (трамвай №6 + тролейбус №13, альтернатива автобусу №31);

Залізничний вокзал – вул. Пасічна (трамвай №1 + трамвай №2, альтернатива автобусу №29);

Залізничний вокзал – Сихів (трамвай №9 + трамвай №8, альтернатива автобусам №16 та №32);

Левандівка – Підзамче (трамвай №6 + тролейбус №12, альтернатива автобусу №20).

Пересідати з одного електротранспорту на інший також пропонують у районах пр. Свободи – Університет, пл. Митна – пл. Соборна, вул. Підвальна – вул. Руська, Приміський вокзал – пл. Кропивницького, вул. Бандери – вул. Митрополита Андрея, пл. Осломисла – вул. Богдана Хмельницького, пл. Франка – вул. Шота Руставелі, вул. Сахарова – вул. Вітовського, вул. Наукова – вул. Княгині Ольги тощо.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.