У трамваях та тролейбусах Львова холодно. Куди скаржитися

Офіційно опалювальна система не працює в 7 трамваях та 18 тролейбусах.

У зв’язку з сильними морозами львів’яни активно почали скаржитися у Facebook на те, що в трамваях та тролейбусах Львова не працює опалення. Тим часом прес-служба ЛМР з посиланням на директора ЛКП «Львівелектротранс» Олега Березу повідомляє, що в електротранспорті займуться переобладнанням систем опалення.

Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv речник підприємства Іван Бондар, опалення не працює в семи трамваях з 65 та у 18 тролейбусах із 55. Тим часом, за відгуками мешканців міста, деякі водії не вмикають опалення навіть у тих вагонах, у яких воно працює. Іван Бондар додає, що трамваї, які підприємство буде закупляти в Берліні, вже будуть оснащенні опалювальними системами та вентиляцією.

Натомість Олег Береза в коментарі Tvoemisto.tv сказав, що керівництво ЛКП «Львівелетротранс» розпорядилося, щоб опалювальні системи вмикали у всіх вагонах, де воно є.

«Якщо львів’яни стикаються з ситуацією, коли водій не вмикає опалення, прошу повідомляти мені особисто або моєму речнику Івану Бондарю про це – коли і в якому вагоні це сталося. Ми не можемо за всім услідкувати, тому просимо мешканців скаржитися нам, щоб ми могли відреагувати», – говорить він.

Скаржитися можна через Facebook-сторінку компанії, її приймальню, гарячу лінію міста та управління транспорту.

Контакти приймальні ЛКП «Львівелектротранс»: 032-238-68-50, 032-238-28-45, 067-370-47-73, [email protected].

Гаряча лінія міста – 15-80 або 032-297-59-11.

Контакти управління транспорту: 032-261-55-66, [email protected], Facebook-сторінка – за посиланням.

Також скарги можна надсилати у приватні повідомлення на Facebook Олегу Березі та Івану Бондарю.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.