У Стрию відбулося народне віче “Ні – тарифному терору проти українців!”

9 серпня 2015 року у Стрию відбулося народне віче “Ні – тарифному терору проти українців!”. Участь у заході взяли понад 150 стриян.

Під час акції мешканці міста мали змогу оглянути виставку зброї (кулемети, гвинтівки, пістолети, гранати), фрагменти сучасної зброї, яку використовують під час російсько-української війни (уламки мін, “градів”, “РПГ” тощо) та стенд з фотографіями стрийських воїнів АТО, які воюють на сході України.

За сценарієм бійця Нацгвардії Мар’яна Берездецького поставлено виставу “Поклик крові”, мета якої показати, що захищати Батьківщину – це надзвичайно велика честь, а ухилятись від мобілізації – ганебно.

Народне віче розпочалось з виконання українського славня та хвилини мовчання за загиблими героями “Карпатської Січі” Олега Костюка та Данила Касьяненка, а також за усіма полеглими героями у російсько-українській війні.

Учасники віча обговорили питання внесення змін до Конституції України, децентралізації, тарифів на житлово-комунальні послуги та політики щодо пасажирських перевезень у місті та області.

Віче завершилося виконанням українського духовного славня “Боже, великий єдиний”.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.
ТЕГИ: