У спеціально обладнаному тайнику автомобіля знайшли понад 10 тис. пачок сигарет

IMG_0165Сьогодні, 29.07.15, зранку у  пункт пропуску «Шегині» на виїзд з України прибув  легковий  мікроавтобус під керування громадянина  України з двома пасажирами. Для перетину кордону водій обрав смугу руху «зелений коридор».

Під час митного контролю вказаного транспортного засобу було помічено порушення конструктивної будови даної моделі автомобіля, тому було прийнято рішення про поглиблений огляд транспортного засобу .

Під час митного огляду транспортного засобу спільна оглядова група митників та прикордонників виявила сигарети білоруського та українського виробництва з ознаками приховування, із використанням спеціально виготовлених сховищ. Загалом було обладнано кілька тайників, в яких містилось 10 350 пачок. Сигарети українського виробництва були без акцизних марок. У своїх поясненнях пасажири автомобіля вказали, що не мають жодного стосунку  до виявлених сигарет.

Таким чином, водій вчинив дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України.

За цим фактом працівники митниці склали протокол про порушення митних правил. Вартість автомобіля та сигарет буде встановлено під час провадження у даній справі.

Новини від "То є Львів" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.